כל מה שחובה לדעת על בדיקת נזילות מים

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

נזילות קטנות וגדולות כאחד יכולות להסתתר ממש מתחת לאף. מה שאומר שתמצאו את עצמכם במצב בו יהיה עליכם לחפש אותן באופן קבוע. לא מצאתם את הנזילה בזמן? המצב עלול להחמיר, להפוך להיות כזה שיוצא משליטה לגמרי. אם אתם מאלה שאוהבים להחזיק במושכות חובה עליכם להבין כיצד עושים בדיקת נזילות מים. בדיקה אחת קטנה יכולה להיות זאת שעושה את ההבדל בין שקט נפשי לבין בלגן רב. הביאו את עצמכם למצב בו אתם אלה שתמיד נמצאים בשליטה על כל מה שקורה. 

האם ניתן למצוא נזילות מים באופן עצמאי?

לא סתם אנו אומרים כי בדיקת נזילות מים צריכות להיעשות על ידי איש מקצוע מנוסה. זה לא קל לאתר נזילות מים, בטח אם אין לכם ציוד או הכרה מוקדמת עם התחום. מי שחושב שמספיק לו לראות את סימני הרטיבות על הקירות, ימצא את עצמו מתבדה במהירות. על מנת לאתר נזילות באופן אפקטיבי חובה להזמין אינסטלטור מומחה. הוא ידע מה הוא צריך לעשות כדי לאתר את הנזילה ולמנוע ממנה להחמיר. לכן אל תיקחו על עצמכם את הבדיקה, התוצאה לא תהיה כפי שאתם רוצים שהיא תהיה. 

מדוע כדאי להזמין אינסטלטור מומחה?

אינסטלטור מומחה הוא האיש שאמור לבצע בדיקת רטיבות ונזילות בבית. מדוע כדאי לכם לא להתפשר כאשר מדובר על העניין הזה? כי הבדיקה אותה יעשה האינסטלטור אמורה לשפוך אור על סימני השאלה. הוא זה שאמור לתת את החותמת הסופית בנוגע להימצאות הנזילה או שלא. ברגע שאתם פונים אליו תדעו כי הוא זה שיהיה חתום על התוצאה הסופית. בו בזמן באמצעות הציוד המתקדם שבו הוא ישתמש הנזק לקירות או לריצוף יהיה מינימלי. זה מה שעושה את ההבדל כאשר בוחנים את השורה התחתונה.

מה קורה אחרי שמאתרים את הנזילה?

לאחר בדיקת נזילות מים עומדות לרשותכם שתי אפשרויות רלוונטיות. אם לא גילו נזילות, יהיה אפשר להמשיך בשגרה הרגילה. לא יהיה עליכם להיות במעקב מתמיד, בפעם הבאה שמתעוררים סימני שאלה תוכלו להזמין שוב אינסטלטור מומחה. אך מה קורה אם כן מגלים נזילות מים מאחורי אחד הקירות או מתחת לריצוף? במקרה כזה אותו אינסטלטור מומחה ישתמש בידע שלו כדי לתקן את המצב. הוא יבדוק את הסיבה שבגללה הרטיבות החלה וגם יפתור אותה. לאחר השלמת המשימה תדעו כי מבחינתכם עשיתם בדיוק את מה שנדרש מכם.    

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן