פותחים קליניקה חדשה? הנה כמה טיפים עיצוביים

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

פותחים קליניקה חדשה? מזל טוב! בהצלחה בדרך החדשה, ומי ייתן וברכת הפרנסה תשרה על ביתכם ועיסוקכם. מלבד למקצועיות המרובה שבוודאי אתם מביאים אל המקצוע שלכם, לצד פרסום נכון ללקוחות, חשוב מאוד שבאי ובאות הקליניקה שלכם ירגישו שהם מגיעים למקום נעים, מזמין ומקצועי.

איך עושים את זה? במאמר זה נתמקד בחלל ההמתנה ובחשיבותו לקליניקה שלכם/ן!

חלל ההמתנה – הפנים של הקליניקה

הדבר הראשון שמבקרי הקליניקה שלכם יראו, זה חלל ההמתנה. כסאות המתנה, תמונות שתבחרו להניח, תעודות או עציצים – כל אלה יעניקו למבואה שלכם אווירה מסוימת. עליכם להחליט איזה מן תחושה תרצו לייצר בעת עיצוב הקליניקה, וכך לבחור את הפריטים שתשתמשו בהם.

חדר המתנה שמשדר מקצועיות ומומחיות

אם ברצונכם לעצב חדר המתנה שיבליט את המקצועיות והמומחיות שלכם, ראשית תלו על קירות חדר ההמתנה תעודות הסמכה, מתנות שקיבלתם מלקוחות מרוצים ותמונות. כסאות המתנה צריכים להיות ממוקמים בצורה כזו שיהיו חשופים בעת ההמתנה לדברים הללו. בנוסף, נסו להתאים את צבע כסאות ההמתנה לצבעי התמונות והתעודות – צבעים של אדום, כתום, צהוב וזהב עשויים להתאים.

חדר המתנה נעים ורגוע

אם ברצונכם לייצר חדר המתנה שמשרה אווירה רגועה ונינוחה, תוכלו לשלב בחדר צמחייה, אקווריום דגים או השמעת מוזיקה נעימה. כסאות ההמתנה שתבחרו צריכים להיות נעימים ונוחים. בדבר צבע כסאות ההמתנה והרהיטים הנוספים, שווה לבחור בצבעים עדינים, גווני פסטל או בהתאמה לצמחייה שבחדר.

חדר המתנה להמתנות ארוכות

במידה ואתם יודעים שלקוחותיכם עלולים להמתין בחדר ההמתנה מעבר ל- 12-20 דקות, שווה לעצב חדר המתנה המותאם לכך. כסא המתנה נדרש להיות נוחים יותר, נעים יותר ובעדיפות בעל ריפוד נוח ומנח גב נעים. בנוסף, כדאי לאבזר את חדר ההמתנה בעיתונים, תשבצים וכדומה.

חדר המתנה עם ילדים

הקליניקה שלכם דורשת הגעה עם ילדים? ראשית, וודאו שדברים שבירים אינם נמצאים. הקפידו על עיצוב החדר כך שהאקוסטיקה תהיה נעימה, זאת למקרה של בכי או קולות רמים. כמו כן, כדאי לאבזר את החדר בעיתוני ילדים, חידות וכדומה.

חדר ההמתנה הוא הפנים של הקליניקה שלכם – עצבו אותו כהלכה!

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן