ניקוי ספות – הבדלי מחירים

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

הספה שלכם היא כנראה הדבר העיקרי בסלון שלכם אך הניקוי שלה תמיד איכשהו נמצא בראש סדר העדיפויות. אבק וכתמים על הספה אינם מזמינים או אסתטיים לעין וגם מביאים לבלאי ושחיקה של הספה. אז עד שמצאתם ספה שאתם אוהבים לפחות תשקיעו בניקוי מקצועי. כמה זה עולה ומה הבדלי המחירים? הכל על ניקוי ספות.

 

גורמים למחיר

  • גודל הרהיט – המחירים שונים בין אם אתם מזמינים ניקוי ריפוד לספה של דו או שלושה מושבים, כורסה או ספה לארבעה אנשים ועוד.
  • תזמון – במקרים מסוימים, כמו הזמנה בחגים, המחיר עשוי להיות מעט יותר בהשוואה להזמנת ניקוי ספות בשעות העבודה הרגילות.
  • סוג הבד ושיטת הניקוי-עלות הניקוי תהיה שונה בהתאם לשיטת ניקוי הספות המתאימה לרהיטים שלכם.
  • דמי שירות נוספים- בהזמנת ניקוי ריפודים, אולי תחליטו לשלב אותו עם שירות כמו ניקיון בתים, ניקוי שטיחים או אפילו טיפול בפשפשי המיטה.

סוגי שיטות ניקוי ספות

בהתאם לסוג הבד שממנו עשוי הרהיטים המרופדים שלכם, בזכות שיטה ובציוד המתאים ביותר הריהוט גם ינוקה ברמה הגבוהה ביותר וגם יהיה מוגן מפני נזקים. השיטות השונות כוללות שאיבת מים חמים הנתזים בלחץ גבוה,  או ניקוי ספות יבש הנעזר במכונה מיוחדת. 

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד לרוב הוא דבר מאתגר. ניקוי בקיטור הוא פתרון חסכוני להסרת כתמים פשוטים מבדים עמידים. עלות ניקוי ספה בקיטור הממוצעת תנוע בין 200-500 ש"ח בהתאם לגודל הספה. אם החומרים עדינים, ניקוי יבש עשוי להיות האמצעי היעיל היחיד להסרת הכתם. עלויות ניקוי יבש יותר יקרות בשל החומרים והמכשור. 

ניקוי ספות עור

התהליך בניקוי ספת עור הוא יחסית יותר פשוט בשל יתרונות של העור. הוא פחות קולט אבק ולכן לניקוי ספות עור מחיר נמוך יותר מספות בד.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן