משקפי רכיבה – איפה, מחירים ולמה צריך?

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

משקפי ריצה ורכיבה הם קודם כל משקפי מגן, זהו אביזר בטיחותי אשר נועד בשביל להגן על העיניים שלכם מפני השמש, מרוחות, גשמים, גרגרים של אבק, רסיסים של אבנים, חרקים שונים, ובנוסף גם זיעה ולחות. רק אחרי כל הבטיחות שהמשקפיים מבטיחים, הוא גם מוצר מאוד אופנתי, סקסי וצבעוני. ועכשיו אל השאלה ,מה אתם באמת צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים משקפיים לרכיבה?

החומרים שממנו עשויים העדשות

קיימים בשוק היום כמה חומרים, כמו פולי קרבונט או לדוגמה TRIVAX שהם מצד אחד מבטיחים חדות אופטית מאוד גבוהה ומהצד השני הם בעלי עמידות רבה מאוד בכל הקשור אל פגיעות חיצוניות. המשקל שלהן מאוד קל וככה הן מקלות רבות על הפנים, הצוואר והראש שלכם לאורך זמן רב, לעומת העדשות אשר עשויות מזכוכית ששוקלות יותר וכמובן שהן עשויות להישבר בזמן הפעילות שלכם כמו רכיבה או ריצה, ולהיות מסוכנות מאוד לפציעה. בגלל שמדובר כאן בעיניים שזה כמובן האזור הכי רגיש בכל הפנים, דבר זה מסוכן כפליים.

מאפיינים של משקפיים איכותיים לרכיבה

נתחיל במאפיין אשר קשור אל המשקל. המשקפיים בעלי המשקל הקל ביותר, כמעט ולא יהיו מורגשים על גבי הפנים. לגבי העדשות, משקפיים בעלי עדשות איכותיות, אשר מאפשרות ומבטיחות לכם חדות ראיה והן עמידות בפני המון פגיעות. ישנם גם משקפיים בעלות ציפויים מיוחדים להגנה נגד הקרינה, נגד מים, לכלוכים, זיעה, ערפל ועד כדומה. חשוב למצוא משקפיים שהם בעלי מסגרת קלה ונוחה, עם אחיזה מקסימלית אשר מפזרת את כל הלחץ על הראש שלכם בצורה שהיא אחידה ולא תגרום לעייפות לאורך זמן. כדאי לכם מאוד למצוא משקפיים שהם בעלי תו תקן, כי למשקפי רכיבה איכותיים יש תו תקן ממכון התקנים.

איפה ניתן לקנות ועלויות

באתר RECYCLES אתם תוכלו למצוא מגוון משקפי רכיבה איכותיים במבצעים שונים. לגבי העלויות של משקפי הרכיבה ניתן לומר שהמחירים מתחילים ממאתיים שקלים ויכולים להגיע אפילו עד לשמונה מאות ושלושים שקלים, כמובן בהתאם אל הסוג, האיכות והחברה של משקפי הרכיבה השונים.

משקפי רכיבה

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן