מסלולי טיול קולינריים בישראל

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

אוהבים אוכל? אוהבים לטייל? אוהבים לגלות ריחות חדשים, תרבות, טעמים? מעולה! זה ה3 כן שאנחנו היינו צריכים כדי להגיד לכם שמסלולי טיול קולינריים זה בדיוק בשבילכם! איך עושים, איפה עושים ומה אוכלים? כל התשובות בהמשך! 

סיורים קולינריים בארץ

יש האומרים שכל טיול מעבר למוכר שלנו הוא תמיד קולינרי, ושתיירים מגלים את התרבות ואת המדינה דרך האוכל. כל מי שאמר צדק.
הרצון לגלות את האקזוטי ועילי, את הלא מוכר והרחוק, את הפירות, התבלינים והירקות שזרים לנו הוא הדבר המשותף לכל בני האדם על הכדור. אבל, מה אם נגיד לכם שכל זה מחכה לכם ממש מתחת לאף, בגבולות המדינה היפה שלנו?

למי הסיורים מתאימים? אכלנים מתחילים או מטיבי הלסת?

הסיורים הקולינריים מתאפיינים באיכויות ומצוינות מקומית. אנחנו נטעם חומרי גלם שכמותם החך שלכם עדיין לא הרגיש, נכיר יצרני מזון ונגלה עולמות חדשים. בחזרה הביתה ניקח איתנו סל של טעמים וחוויות חושיות חדשות.
ישנם כמה סוגים של מסלולים קולינריים, אבל אנחנו מבטיחים לכם שכל אחד ואת יחזרו עם חוויה בלתי נשכחת חזרה הביתה. 

איפה מתרחשים הסיורים הקולינריים בישראל?

ישנם מגוון רחב של מקומות בהם יכולים להתרחש סיורים קולינריים:


סיור שווקים: סיורים קולינריים בשוק הם תמיד חוויה כיפית, מהנה ובלתי נשכחת. הריחות, האווירה, חומרי הגלם המקומיים, הסוחרים, השפה. פרמטרים שמרגישים מוכרים וזרים בו זמנים ברגע שמתעמקים בהם.
דוגמאות לשווקים- שוק הכרמל, שוק מחנה יהודה, שוק חיפה, שוק לוינסקי וכו'. 

סיורים חקלאיים: מסוג הסיורים האהובים עלינו, מהאדמה ישר לפה. סיורים בהם יוצא לנו להכיר ולדבר קצת יותר עם האדם שמטפל ומגדל את חומרי הגלם בחזקתו. מרתק!
דוגמאות: סיורים חקלאיים בערבה, סיור יקבים בצפון, סיורי מטעים וכו'. 

סיורי תרבות: עוד סוג של סיור שאנחנו חושבים שתהנו ממנו מאוד הוא סיור כריסמס בנצרת. סיור חג מולד בעיר נצרת היא הרגשה של חו"ל כאן בישראל. העצים המקושטים, האוכל, התרבות, השפה. 

סיורים קולינריים – חוויה בלתי נשכחת

סיורים קולינריים נותנים לנו להרגיש יום אחד כמו תיירים במדינה שלנו. אנחנו מגיעים למקום, חושבים שאנחנו מכירים אותו, ובעזרת המדריך המקומי מגלים מקום אחר לגמרי. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן