מחפשים צימר עם בריכה מחוממת?

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

יתרונות של צימרים עם בריכה מחוממת

כשאנו רוצים להזמין צימר לרוב נרצה שתהיה בו מיטה מפנקת, נוף יפיפה, ג'קוזי, מבנה ייחודי ואותנטי למקום הלינה ואורחת בוקר מפנקת. אולם, במקרים רבים נשמח גם שתהיה בריכה מחוממת לצורך טבילה בחודשי החורף הקרים שאינם מאפשרים שחייה בים או בבריכה חיצונית. 

לשם כך, משפחות, זוגות וקבוצות שיוצאות לטייל וללנון בצימר בודקות גם אפשרות לבריכה מחוממת. הבריכה לרוב במידות של לפחות 5 מטרים לאורך ו-3 מטרים לרוחב, כאשר בדרך כלל הבריכות יגיעו עד 10 מטרים לאורך ו-7 מטרים לרוחב.

סוגי הצימרים בהם יש בריכה מחוממת

לרוב צימרים כאלה יהיו מעט יותר יוקרתיים, שכן הפעלתה ותחזוקה של בריכה מחוממת דורשת מאמץ והשקעה רבה, ועל בעלי הצימר להחזיר את העלות על הבריכה שמחזיק. בשל כך, צימרים רבים בעלי בריכה מחוממת יגדירו את עצמם כ"צימרים בוטיק" או צימרים גדולים שמחולקים ליחידות ומותאמים בעיקר למשפחה רחבה או קבוצה גדולה. ברחבי הארץ ישנם צימרים עם בריכה מחוממת בכל האזורים. 

באזור הדרום יהיו הצימרים ממוזגים בהתאם למזג האוויר החם והיבש, עם עיצוב מותאם, וכן כיסוי למבנה של הבריכה המחוממת לשהייה בה. באזור הרי ירושלים או בכל רחבי הצפון, תהיה האווירה מעט שונה שכן מזג האוויר והנוף דורש עיצוב מתאים. לרוב יהיו צימרים אלה עם רהיטים וחפצי נוי באווירת המקום, חצר פרטית והם ייבנו לרוב מבקתות עץ שמעוצבות בסגנון כפרי שנועדו לשמור על הטמפרטורה בחדרים בשל מזג האוויר הקריר בהם ברוב השנה.  

מתי הכי כדאי להזמין צימר עם בריכה מחוממת?

בריכה מחוממת נועדה לעונות בהן אין אפשרות לרחוץ בבריכה חיצונית או בחופי הים (ככל שהדבר קרוב לצימר אותו נזמין). החודשים המומלצים ליהנות מבריכות מחוממות בצימרים הם בין נובמבר עד מרץ, כאשר בחודשים אוקטובר ואפריל חלק מהצימרים יפעילו את הבריכות המחוממות בערבים הקרירים של עונות המעבר. 

אמנם לא מדובר על חודשי יולי ואוגוסט, חגי תשרי או פסח, ואין הכרח להזמין את הצימר תקופה כה ארוכה טרם הזמן בו נרצה לשהות. אולם, רבים ינצלו את מזג האוויר הקריר בארץ שמקנה אפשרות לטייל שעות ארוכות בחיק הטבע, וכן הנוף הירוק בצפון ובהרי ירושלים, וצימרים רבים עלולים להיות תפוסים בשל כך.

במידה ונזמין את הצימר בסוף השבוע רצוי לא להתמהמה ולהזמין עד חודש מראש אם לא מדובר בזמן של חופשות בתי ספר (חנוכה, פורים). אם מדובר באמצע השבוע באמצע החורף לדוגמה, סיכוי טוב שגם ימים קודם צימרים רבים בעלי בריכות מחוממות יהיו פנויים שכן מדובר בימי עבודה.

כמה עולה לינה בצימר עם בריכה מחוממת?

המחיר בצימרים עם בריכה מחוממת יכול לנוע בין 500 ₪ ל-3000 ₪ ללילה. המחיר משתנה בהתאם לעונה בה מתארחים, רמת האירוח, סוג האירוח וכן הזמן בשבוע בו מתארחים. אירוח באמצע שבוע זול משמעותית מאירוח מחמישי, שישי ושבת. רצוי לעשות מראש סקר שוק באתרים של צימרים שנראים מתאימים לנו בצפת, ולבחון מה הם מציעים תמורת המחיר שאתר, וכן לבחון ביקורות של מבקרים קודמים בצימר ולראות כיצד הייתה להם השהות בו.

אם נרצה להשקיע יותר נוכל לנון בצימרים גדולים בהם יש גם יחידות זוגיות שנועדו לאכלוס משפחות, או צימרים בוטיק. כמו כן, ברוב הצימרים יש ממילא ג'קוזי בחדר, מטבחון, מרפסת או חצר, וגם מוגשת ארוחת בוקר מקומית בכלול במחיר.

טיפ של אלופים: על טלחופש כבר שמעתם? אתר התיירות המוביל לציבור החרדי והדתי! אם אתם מחפשים צימר שווה אנחנו ממליצים לכם לחפש שם!

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן