כמה משקל מנוף יכול להחזיק?

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

כמה משקל סוגי מנופים שונים יכולים להחזיק?

כיום קיימים מאות של סוגי מנופים שונים לחלוטין, כאשר כל אחד מעולה למטרה שונה ומגיע בגובה ומשקל שונים לחלוטים. בהתאם, כל מנוף יוכל לשאת משקל שונה ויהיה מתאים למשקלים מסוימים. בעוד ועגורן, שהוא המנוף הגדול והאדיר שאנחנו מכירים מאתרי הבנייה השונים בעיקר, יכול לסחוב כ20 טון וכך למעשה להיות יעיל בכל מטרה שהיא, אך פחות לשימוש ביתי וחד פעמי. לעומת זאת מנוף סל לדוגמא, שהנו סוג נוח ונייד של מנופים לשימוש מקצועי או פרטי, יכול לשאת גם עד כ- 400 ק"ג וכך להתאים גם כן לכל מטרה ביתית או תעשייתית שקיימת ברוב המקרים.

איך נחשב איזה סוג המנוף מתאים עבורנו?

משקל התכולה – ראשית נוודא מה משקל התכולה שאנחנו צריכים להרים, להוריד ולשנע בעזרת עבודות המנוף. במידה ומדובר בכמה קילוגרמים בלבד, סוגי מנוף מסוימים יתאימו לעומת משקלים גבוהים יותר בהם רק סוגים מסוימים וחזקים יותר יוכלו לסייע, ולכן מדובר במטרה חשובה כדי להבין את סוג המנוף המתאים.

גובה היעד – כמו שמנופים מסוימים מתאימים למשקלים כאלה ואחרים, כך גם עם גובה היעד. יש להבין מראש מה הגובה או הקומה לה אנחנו נדרשים במנוף, ולהתאים את סוג המנוף בהתאם.

ייעוץ מקצועי – כדי לחשב את המנוף המתאים לנו, חשוב להתייעץ עם חברת ההשכרה של המנופים כדי שתוכל לשאול את השאלות החשובות ולהתאים את הכלי המדויק למטרה.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן