טיפוח לגבר – כל החידושים שלא ידעת שקיימים לעורך!

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

צמד המילים "טיפוח לגבר" חדר ללקסיקון של כולנו בעשור האחרון, אך לא כל הנכון עבור גברים יהיה נכון גם עבור נשים. גברים רבים מקפידים לשמור על שגרת טיפוח קפדנית, מטפלים בעור ובשיער שלהם. כיצד ניתן להתחיל ולמה כדאי לשים לב?

תהליך טיפוח עור הפנים – כיצד מתחילים?

קיימים סוגים רבים של הרכבי עור הפנים, לכל אחד ואחת ככל הנראה יהיה טיפול אחר המותאם עבורם בהתאם לסוג העור. כך למשל יש עור שמנוני הדורש התייחסות שונה מאשר אלו בעלי העור היבש או העור הרגיש. גברים שמתגלחים צריכים לטפל בעור בצורה מעט שונה מאשר אלו המגדלים זקן.

לכל סוג עור ולכל פעולה, קיימים תכשירי טיפוח שיסייעו לשמור על בריאות ומראה העור. כמו כן, ניתן לפנות מעת לעת לאנשי מקצוע, כמו למשל קוסמטיקאיות, לצורך הסבר על טיפוח נכון ומידע רלוונטי בהתאם לסוג העור.

חשיבות המניעה של נזקי השמש לעור הפנים

השמש לא פוסחת על עור הפנים, היא גורמת לכתמי שמש, קמטים בעור ואף פיגמנטציה במקרים מסויימים. קיימים טיפולים שבעזרתם ניתן לטפל במפגעי השמש, אך כדאי כבר מגיל צעיר להימנע מפגיעות אלו ולהקדים את השימוש בקרם הגנה ולהקפיד לחבוש כובע – כך ניתן להגן על עור הפנים בצורה הטבעית.

על טיפוח לגבר וטיפוח לשיער

לא מעט גברים משקיעים זמן רב על טיפוח ועיצוב השיער שלהם, בין אם ע"י שימוש בתכשירי שיער מסוג שמפו ומרכך, סוגים של ג'ל וקרמים לשיער, סרומים ועוד.

אחת התופעות הנפוצות בישראל היא דלילות שיער או התקרחות. בעוד שיש גברים שלמדו להסתדר עם קרחת, יש כאלו שמנסים לדחות ולהימנע ממנה ככל הניתן. למזלם, יש מגוון אפשרויות להסוואת התקרחות ואף תהליכים מסוג השתלת שיער.

בעזרת תכשירים, ניתן לחזק את סיב השערה ולטפל בתהליכי דילול ונשירת השיער. ישנם תכשירי טיפוח לגבר שמטרתם לטפל ולמנוע עד כמה שניתן את תהליכי התקרחות ודילול השיער.

שמירה על אורח חיים – לא תאמינו כמה זה משפיע

הקשר בין טיפוח הגבר לבין שמירה על אורח חיים הוא לא מה בכך. צריכת אוכל מעובד או היעדר פעילות ספורטיבית ושמירה על סדר יום קבוע, ככל הנראה תעלה את הסיכויים להיווצרות פצעונים, אקנה, קמטים – אלו רק חלק מתופעות העשויות להתרחש.

ניקוי ושמירה על היגיינת הגוף תתרום גם לעור הפנים, שכן צריכת וויטמינים ומינרלים חיונית לשמירה על העור ומראה השיער שלכם.

טיפוח לגבר

מזומנים לבקר באתר של דיל קוסמטיקס ולהיחשף למגוון ענק של תכשירים ומוצרי טיפוח לגבר:

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן