בוט לוואטסאפ – איך תשמרו לקוחות ותגדילו הכנסות

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

בעולם שלפני צ׳אטבוטים חכמים ותמיכה בלקוחות בערוצי המדיה החברתית, היו הלקוחות צריכים לקבל מענה אנושי מנותני שירות של העסק, מה שלעיתים היה תהליך ארוך ומייגע עד שיקבלו תשובה. כמו כן, עבור העסק, החזקת צוות של נותני שירות עולה לא מעט כסף וגם זמן ומאמץ עבור הכשרתם. 

כיום, כאשר ישנם דרכים רבות לתת שירות ללקוחות במהירות וללא מעבר דרך תמיכת לקוחות אנושי בטלפון או דרך האיימיל, חברות רבות מנצלות את הכוח הטמון בבוטים.

מה מומלץ?

  • אם הלקוחות שלכם מתאמצים פחות כדי להגיע לתמיכת לקוחות, כך טוב יותר. וואטסאפ הוא הערוץ האידיאלי לתמיכה בלקוחות – הם לא צריכים להתעסק עם אתר נפרד, אפליקציה או שיחת טלפון. הבוט של וואטסאפ יכול לענות על שאלות תמיכה נפוצות ולעשות זאת מהר יותר מאשר עובדי תמיכה אנושיים יכולים.
  • אפילו אם הבוט נתקע ואינו מסוגל לענות על שאלת תמיכה ייחודית, הוא יפנה את השאלה אל נותן שירות אנושי, וכך הוא יוכל להיכנס לשיחה ולהשתלט בצורה חלקה על הפנייה – וזאת עדיין בתוך הסביבה הנוחה של וואטסאפ.
  • יתרון משמעותי הוא שהבוט לוואטסאפ לא רק נותן מענה מידיי לבעיות, אלא גם מקרב את העסק ללקוחות על ידי הטמעת הפעלות תמיכה ממש ליד שיחות יומיומיות עם חברים ומשפחה.

למה אתם צריכים בוט לוואטסאפ?

לוואטסאפ יש יותר מ2 מיליארד משתמשים ברחבי העולם, הנכנסים ומשתמשים באפליקציה מדי חודש מסיבות אישיות ומקצועיות כאחד. כמו כן, אחוז פתיחת ההודעות באפליקציה קרוב ל98%.

כל שעה בה לקוח מחכה לתגובה לבעיותיו, היא סיכון פוטנציאלי לאבד לקוח או לקוח פוטנציאלי. כפי שמראים מחקרים, ככל שהאינטראקציות והתגובות מהירות יותר, כך אחוז סגירת המכירה גבוה יותר.

בוט לוואטסאפ יכול לעזור לשכפל ולדמות דיונים בזמן אמת, כאילו אתם עונים ללקוחות בעצמכם. לא תהיה המתנה לתשובות מצד הלקוח, שכן השאלות שנשאלו יענו מיד דרך הבוט.

בניגוד לבני אדם, בוטים לא צריכים לישון או לקחת הפסקה, ומציעים תמיכה 24/7, ומבטיחים שהלקוחות שלך לעולם לא יצטרכו לחכות יותר מדי לתגובה וכך הם מסופקים יותר.

Hand of a businessman shaking hands with a Android robot.

מניסיון אישי- אנחנו משתמשים בחברת וויבוט בבעלותם של ירדן בן עזרא וחיים בן דנן, אין ספק שמעבר לשירות האדיב ומקצועי, הם מספקים את מיטב הכלים המתאימים במיוחד עבורכם.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן