אל תתפשרו – תבחרו תיק השקעות מותאם אישית

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

יש כאלה שרואים את האפשרות של תיק אפשרות מותאם אישית כעניין שולי. אך בפועל כאשר תיכנסו לעומק הדברים תגלו כי מדובר על דבר שהוא מאוד אלמנטרי. תיקי השקעות שמותאמים לכם אישית יביאו איתם יתרונות רבים שחובה להכיר אותם. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם רוצים לקבל משהו אחד, אך בפועל תקבלו משהו אחר. זה אף פעם לא פשוט לשים את כל החסכונות בידיים של בית השקעות מסוים. אך ברגע שתעשו את הבחירות הנכונות, לא תמצאו את עצמכם במצב שבו החשש יטריד אתכם. הרי אתם תהיו בטוחים בדרך שבחרתם, דרך שתביא אתכם אל הגשמת כל החלומות שלכם. 

יש מי שינהל לכם את תיק ההשקעות

הסיבה הראשונה ללכת על האפשרות של תיק השקעות מותאם אישית הוא שיש מי שינהל לכם אותו. הרי החברה שמתאימה לכם את התיק, תהיה זאת שתחזיק במושכות לכל אורך הדרך. היא תנחה אתכם מה נכון לעשות עם הכסף, לעיתים גם תוכלו להעביר אליה את האחריות המלאה. המסלול הזה אידיאלי עבור אנשים עסוקים מאוד או עבור כאלה שאין להם מושג מה נכון לעשות. ככל הנראה גם אתם תעדיפו להעביר את האחריות לבית השקעות שידאג לכל מה שקורה מסביב. אתם מבחינתכם תוכלו לגזור את הקופון על כל העבודה הקשה.

תיק השקעות שמתאים לכם כמו כפפה ליד

זוהי לא קלישאה! תיקי השקעות מותאמים אישית יהיו תיקי השקעות שיתאימו לכם כמו כפפה ליד. תיק ההשקעות נבנה בהתאם לכל הדרישות ולכל הבקשות השונות שתעלו במעלה הדרך. השאיפה היא שתהיו מרוצים מהתשואה שתקבלו, אך בו בזמן גם לא תחששו מבחינת רמת הסיכון. יש כאלה שבנויים לרמת סיכון בעצימות מסוימת, אחרים יעדיפו רמת סיכון שונה. לא כל תיקי ההשקעות הקיימים יהיו כאלה שמתאימים לכם בצורה מושלמת. כאן יש לכם אפשרות לבנות את התיק המושלם שבו תשקיעו את הכסף שלכם. זה לא משנה אם יש לכם סכום כזה או אחר שאותו חסכתם לאורך השנים.

מהיום אתם יכולים לקבוע את חוקי המשחק

נמאס לכם שהשליטה כל הזמן נמצאת בידיים של אנשים אחרים? מהיום אתם יכולים לדאוג כי השליטה על חוקי המשחק תהיה בידיים שלכם. המשמעות היא שאתם תקבעו מה תרצו להשיג, ובאיזה אופן תרצו להשיג את הכסף. זה מה שהופך את האפשרות של פתיחת תיקי השקעות לאפשרות כל כך מבוקשת. כל מי שיש לו סכום כסף נזיל בחשבון הבנק, חייב ללכת על האפשרות הספציפית הזאת. כך תדעו כי אתם הולכים להרוויח מהכסף שחסכתם תשואה לא מבוטלת. רק חשוב להדגיש כי רמת התשואה קשורה באופן הדוק לרמת הסיכון שאותו לקחתם על עצמכם.

תשקיעו את החסכונות שלכם ללא חשש

החשש הקיים בהשקעת החסכונות בתיקי השקעות הוא ללא ספק חשש מובן. יש כאלה שמספרים כי החשש מגיע בגלל מגוון רחב של סיבות שאותן הם חוו לאורך השנים. תיק השקעות מותאם אישית יבנה בהתאם לכל עניין קריטי שתציבו אותו מול איש המקצוע. זאת אומרת שסוף כל סוף תהיה לכם אפשרות להשקיע את הכסף מבלי לחשוש יתר על המידה. החשש הרגיל הוא חשש מובן, חשש שאמור להיות קיים אצל כל מי שמשקיע בהשקעות שונות. אך מעבר לכך, אין סיבה שלא תגשימו את החלומות שלכם. מהיום אתם אלה שמחליטים כיצד יראה תיק ההשקעות המושלם מבחינתכם. בית ההשקעות יהיה זה שיצטרך לבנות לכם את תיק ההשקעות המושלם.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן