אופנה צנועה – הטרנד החדש- ישן בעולם האופנה

תוכן עניינים
מאי ניר

מאי ניר, עורכת תוכן ראשית.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי האופנה וחשיבותה כבר אינה מנת חלקן של נשים חילוניות בלבד, יותר ויותר נשים דתיות ושומרות מסורת וצניעות מביעות את עצמן דרך הבגדים בצורה ניכרת יותר, תוך התבטאות המשקפת את טעמן האישי.

כיום, ניתן לראות יותר ויותר חברות אופנה שהחליטו להנגיש את עצמן ואת הסחורה שלהן גם עבור הקהל הדתי ושומר המסורת, על כן ניתן לראות ליין אופנתי וחדשני שמתאים גם עבור אלו מאיתנו שרוצות להתלבש צנוע יותר. 

בחנויות בגדים גדולות או קטנות, כמעט בכל מקום היום ניתן למצוא קולקצית אופנה מוצנעת.. אז ללא הקדמות מיותרות,  הנה כמה מילים על טרנד האופנה הצנועה 


חצאיות

חלק מהנגשת הסחורה עבור הקהל הדתי, הוא כמובן יצירת ליין חצאיות שעומד בציפיות הקהל הדתי מבחינת המידות שלהן, אך אינו "נופל" בחשיבותו האופנתית מבחינת הצבעים, התפרים, הגזרה וכל היוצא בזאת.


מטפחות ראש

רבות מן הנשים במגזר הדתי מביעות את עצמן ואת טעמן באופנה הצנועה דרך מטפחות הראש. כיום ניתן למצוא מטפחות ראש במגוון רחב מאוד של סוגי בדים, גדלים, צבעים ססגוניים ודוגמאות צבעוניות ומיוחדות מאוד.


גרביונים וחותלות

גם בסקשן הגרביונים והחותלות ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של בדים מיוחדים, צבעים ודוגמאות מיוחדות – כך שכל אחד יכולה להביע עמדה אופנתית וצנועה שמתאימה בדיוק לטעמה האישי.


לסיכום

 למרות המגבלות המוכרות בכל הנוגע לבגדים אל מול הצורך לשמור על צניעות – כיום חברות האופנה מבינות שעליהן להנגיש את הסחורה שלהן גם עבור המגזר הדתי. שכן השמירה על הצניעות אינה חייבת לבוא על חשבון ההתבטאות האופנתית של הנשים הדתיות, על כן כל אחת מהן יכולה לבנות לעצמה את המלתחה המתאימה למידותיה – תוך התבטאות אופנתית שתתן דרור לטעמן האישי והמיוחד להן.

כיום כמעט כל רשת אופנה מוכרת מחזיקה בליין אופנה צנועה שמכבד את עצמו ומציע מגוון והיצע רחב ללקוחות מן המגזר.


אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל הכתבות החדשות עד אליכם!

דילוג לתוכן